Opinia Klienta: Autyzm Woda Plazmowana NANTES pomaga

Opinia Klienta:

„Mam dziecko z autyzmem i chodzi o to, że po prostu po tej wodzie plazmowanej więcej zaczął rozumieć, więcej się słuchać, zaczął się lepiej rozwijać i po prostu jest poprawa, że jak pije tą wodę przez 3 tyg. i jest całkiem inaczej niż jak jest te 3 tyg. pauzy. Inaczej się zachowuje i jest grzeczniejszy i widzę,  że więcej myśli, także to pobudza pracę mózgu ta woda oraz powoduje, że (bo on ma poszczepienny autyzm) więc obciążony jest metalami ciężkimi oraz aluminium więc ta woda wypłukała już większość z niego tego syfu, który dostał ze szczepionką. Na razie po prostu pije ją w sumie 8 miesięcy, na pewno ma dobry wpływ, to na 100% ma całe pozytywne strony ta woda.

Miałam takie opinie: „daj spokój, tyle pieniędzy za 5 litrów wody, sama sobie kup wodę niegazowaną”, także różne były komentarze moich znajomych czy rodziny, ale ja to wszystko konsultowałam z rodzinami na Facebooku, którzy podają tą wodę i tak samo mówią, że jest różnica w wielu sprawach, bo i ona odrobacza organizm i mówię i wypłukuje ten cały syf, który był w szczepionkach, poprawia pracę mózgu, także, ja mówię  same pozytywne strony, jeśli chodzi o dzieci z autyzmem.

– A co inni rodzicie mówili na temat tej wody?

Mówię, co oni też stwierdzili, jakie są efekty, że są same pozytywne.

– Najważniejsze, że pomaga, że widzi Pani różnice, efekty.

Tak, tak bardzo pomaga i jest po prostu, woda jest super. Widocznie coś takiego w niej jest, takiego magicznego i przy autyzmie pomaga. Ale ona ma też inne właściwości, dla dorosłych ludzi. Tak samo ludzie dorośli mogą pić tą wodę, bo też czytałam, że ona dla dorosłych ludzi też jest, na różne zmiany skórne, na różne choroby pomaga. Ale w mojej sytuacji chodzi głównie o dziecko. Właśnie mówię, że chyba raczej nie będę robić tej pauzy, bo teraz widzę, jakie jest zachowanie jego, a jakie było wcześniej. Nawet taki przykład pierwszy dam: idę na spacer z dzieckiem, pije wodę plazmowaną idzie ze mną za rękę, nie wyrywa się, nie ucieka mi, nie wścieka się, a jak skończy się woda i po prostu inne dziecko, od razu jest wścieklizna, szał, tak jakby normalnie ta woda powodowała u niego inną pracę mózgu. I teraz właśnie miał taką dłuższą przerwę i widzę, że po prostu jest pogorszenie bez tej wody.

Nawet jedna klinika napisała do mnie, że woda plazmowana mile widziana, a to taka prywatna wiadomość była od Pani z kliniki z Wrocławia, że poleca mi tą wodą też, bo ktoś w rodzinie jej podaje, także same pozytywne.

 Ta woda już jest tak słynna w Polsce na tych grupach z autyzmem, że mówię nie ma prawie rodzica, który by tego nie podawał.

Właśnie mówię, ona ma te właściwości bardzo różne ale dla normalnych ludzi, którzy tego nie znali wcześniej to jest jakiś absurd. Miałam takie właśnie komentarze, typu: „ale co to jest w ogóle, co ona ma zrobić w ogóle, co ona ma pomóc”. Ja dopiero wcześniej musiałam skonsultować to z kilkoma rodzicami, też nie mogłam w to uwierzyć, że woda plazmowa może mieć takie właściwości, ale super naprawdę. Pozdrawiam

Komentarz Prezes Nanolaboratory NANTES Zdzisław Oszczęda

Cały czas chodzi o działanie tego tlenu singeltowego, ta woda przenika barierę krew mózg i przenika również z tym tlenem, to tlen ma właściwości utleniające, ta postać właśnie tlenu singeltowego i metale ciężkie te szczególnie po tych szczepionkach, po tych konserwantach, które wbudowują się w tkankę mózgową, no uszkadzają przekaźniki. Woda Plazmowana w chodząc utlenia i zamienia metale w tlenki metali, a tlenki metali są już biologicznie obojętnie.

O tyle jest to lepszy sposób niż chelatacja, bo chelatacja nie wyciągnie z bariery krew mózg, ona z agreguje te ciężkie metale i one sobie dalej wędrują w obrębie czaszki. Chelatacja jest dobra dla agregacji metali ciężkich, wyciąganie z organizmu w obrębie krwiobiegu, czyli powiedzmy jeśli ktoś ma silne zatrucie ołowiem, albo w jakiś trudnych pracach brał udział i jest zatruty, to wtedy chelatacja wyciągnie, wysikamy te agregaty. A w obrębie mózgu jest gorzej bo już bariera krew mózg jest już zamknięta i te cząstki są za duże, wiec utlenianie powoduje, że wyłączamy je z biologicznego obiegu.

– A ta Pani zauważyła po swoim dziecku, że jak to dziecko pije tą wodę plazmowaną, to jest spokojniejsze, a jak robi przerwę to jakby znowu jest niespokojne to dziecko.

Proces jest dłuższy, to nie jest sytuacja, w której wypije jedną bańkę wody plazmowanej (5 litrów) i wszystko wraca i wszystko już ustaje. Tych metali, jeżeli już ma to jest na pewno o wiele więcej i ten proces powinien być dłuższy. Średnio wychodzi, że po pół roku się stabilizuje.  

A takie dawkowanie dla dziecka to jakie powinny być?

W zależności od wieku i obojętności krwi my tak przeliczaliśmy, że dla dorosłego, który ma tam ok. 5 litrów krwi wystarczy ta szklanka dziennie. Dziecko, jeśli jest małe to proporcjonalnie mniej 100 ml lub 50 ml. To można podzielić na rano i wieczorem i podawać dziecku z rana 50 i wieczorem 50 ml.

– A zna Pan lekarzy takich medycznych , którzy też polecają wodę plazmowana, prawda?

Stosują ale się nie wypowiedzą.

– Oni promują tą wodę ale tak nieoficjalnie uznają, że jest dobra.

Tak, polecają  ją swoim pacjentom, wdrażają ją w swoje jakieś terapie czy detoks, oczyszczania czy w suplementacji, takich lekarzy kilkunastu jest ale mówię, na pewno nie dadzą publicznie takich informacji żeby nie zabrali im tytułu wykonywania zawodu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz