Opinia Klienta: Był efekt po Wodzie Plazmowanej, pomogło mi na hemoroidy, lepsze samopoczucie „kop energetyczny” i na oczyszczanie organizmu

Opinia Klienta: „Po pierwsze to specjalnych chorób nie mam ale poczytałem troszeczkę o tej wodzie, posłuchałem opinii no i postanowiłem sobie, że ją zakupię. Chciałem zobaczyć jak działa generalnie. Moje pierwsze odczucie to było powrót sił witalnych, to było tak po 3,4 dniu, odczułem taki przyrost energii, lepsze samopoczucie, spokój taki wewnętrzny i później po jakimś czasie zauważyłem, że przestały mi dokuczać moje hemoroidy. A teraz nic nie odczuwam i nic mi nie dokucza i witalność dalej jest.

Jeszcze raz zamówię i myślę, że będziemy powtarzać bo czułem się wyśmienicie, jakbym miał 20 lat a mam ponad 40, naprawdę taki „kop”był już odczuwalny od 3 dnia i pociłem się, strasznie się zacząłem pocić, taki pot miałem jakbym coś wypacał z siebie. Myślę, że to takie oczyszczanie było.

Po pierwsze siły witalne, samopoczucie, trzecie to, że właśnie zacząłem przestawać odczuwać moje hemoroidy, pocenie, które trwało 3 tyg., pociłem się takim potem nie powiem żeby to pachniało.” 

Dziękuję i pozdrawiam  

Podobne wpisy

Dodaj komentarz