OPINIA KLIENTA Woda plazmowana NANTES pomogła mi oczyścić organizm z toksyn. Autyzm, glifosat Komentarz Zdzisław Oszczęda

Jak to było z tą Wodą Plazmowaną wypiłeś i oczyściła Cię ze szczepionki?

Opinia Klienta: „Tak, tak byłem jeszcze wtedy w Niemczech, pracowałem tam i w szpitalu dostałem szczepionkę na tężca, a wtedy sobie nie zdawałem sprawy  o tych szczepionkach, co to tak naprawdę jest i zauważyłem, że po jakimś czasie, po paru miesiącach, dwóch, trzech byłem taki … nie miałem energii, byłem ospały, miałem problemy z komunikowaniem się, taki byłem jakby to powiedzieć otępiały wręcz i to czułem właśnie, nie wiedziałem co się dzieje i wtedy właśnie skojarzyłem fakt, że to może być ta szczepionka, efekty po tej szczepionce. I wtedy właśnie pamiętałem, że oferujecie taką Wodę Plazmowaną i wypiłem chyba jeden baniaczek 5 litrów i wypiłem to i powiem Tobie, że po prostu jakby te objawy ustąpiły tak, zauważyłem taką poprawę komunikacji, w dykcji. A po prostu prędzej no nie chciałem nawet utrzymywać kontaktów, byłem otępiały, tak ona wpłynęła na mój mózg (ta szczepionka), a teraz jest już okej bo widzę różnicę.”

Poleciłbyś innym?

„Tak, oczywiście dla osób które, są po szczepieniu, polecam dla wszystkich bo mi pomogła, bo ja zauważyłem poprawę i to właśnie po krótkim czasie wydaje mi się po zastosowaniu szklanki dziennie po 200 ml po 25 dniach odczułem poprawę i już jest super, super a było źle ale pomogło w oczyszczaniu organizmu ze szczepionki to mogę powiedzieć na własnym przykładzie.”

To zapewne te informacje pomogą też innym bo teraz żyjemy w dobie tzw. szczepionek.

„Tak, zgadza się oczywiście, że tak jeśli ta informacja dotrze do tych osób. Dużo ludzi jest nieświadomych, nie zdają sobie sprawy z tego porostu, szczepi się nawet pomimo jakiś wstrząsów…”

Dziękuję i zachęcam do stosowania tej wody i ogólnie do wiedzy, którą głosicie, którą reprezentujecie, bo ona pomaga w osiągnięciu trwałego szczecią, wyciąga z uzależnień i z problemów osobistych.

Oglądasz JSM tak? Jasną Stronę Mocy www.jasnastronamocy.info

Tak, tak oglądam cały czas.

To Ja ci bardzo dziękuje za to świadectwo.

Czy Woda Plazmowana oczyszcza organizm ze szczepionek, z tych toksyn?

Odpowiada Zdzisław Oszczęda:

To samo, co zawsze mówie, tak jak jest przy szczepionkach ,wiąże metale ciężkie, utlenia związki i jak gdyby neutralizuje, to jest ten sam efekt jak przy szczepieniach u dzieci.

Tak samo jest dużo tych autyzmów i też jest potwierdzenie od Klientów, że porostu te dzieci lepiej funkcjonują po Wodzie Plazmowanej.

Woda przez tą specyficzną formę tlenu zmienia wiązanie i utlenia, czyli neutralizuje metale ciężkie.

A teraz żyjemy w dobie tych szczepionek i można powiedzieć, że ludzie mogą się tak ratować, też tak Ci, co są zaszczepieni?

Nie tylko szczepionki, to również pożywnie, tak jak ja lansuje cały czas, że woda oczyszcza organizm, to ze wszystkich toksyn. Tu akurat mamy gorącą atmosferę, jeśli chodzi o szczepienie ale jeśli mamy pożywienie z różnymi pestycydami, kadmem, metalami ciężkimi, to tak samo oczyszcza, to jest medium uniwersalne.

Ciekawe czy z glifosatu usuwa?

To glifosat i te wszystkie związki typu roundup, to są też związki chemiczne i to jest powiązanie z metalami, kadmem z tymi szkodliwymi dla organizmu. Jeżeli nawóz czy środek ochrony roślin uszkadza te wszystkie owady, uszkadza żywe organizmy, to tak samo nas uszkadza, to trzeba rozróżnić, że jeśli coś źle działa na żywe organizmy bo chcemy ochronić plony, to tak samo ten środek, który zostaje w roślinkach uszkadza nasz mechanizm obronny, to jest naczynie powiązanie tego się nie da rozdzielić.

Ile tej wody trzeba wypić żeby się tak oczyścić z tych toksyn ?

W zależności jaki jest młody organizm czy starszy ale tak bańska jedna 5 litrowa do  dwóch baniek to już starczy żeby spowodować wypłukiwanie tych wszystkich metali ciężkich.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz