Opinia Klienta: WODA PLAZMOWANA pomaga ludziom i zwierzętom. Autyzm, guz

Opinia Klienta: Na pewno ta Woda Plazmowana pomaga mojej siostry córce, jest dzieckiem autystycznym. Jeździli na różne terapie, brała różne leki i tak dalej i tak dalej i nie było żadnego efektu. Teraz na razie jset po pierwszej partii wypicia Wody Plazmowanej i już jest większy kontakt z nią, już normalnie zaczyna z mamą rozmawiać, z dziećmi i tak dalej, jest dopiero po wypiciu pierwszej partii bo teraz zamawiam drugi karton. Wszystko idzie w dobrym kierunku. jest coraz lepszy kontakt, a wcześniej to ona miała takie napady, wiadomo, te dzieci mają swój świat, coś jej było nie na rękę. To rękoma uderzała się pięścią w głowę, brała butelki plastikowe, uderzała się tymi butelkami plastikowym w głowę, no mówię nieraz takie rzeczy robiła,  rodzicie się bali, że sobie sama krzywdę  może zrobić, a teraz jest spokojniejsza, łagodniejsza.

Jeszcze jest  ruga strona medalu moja pani jak ja wyjechałem do pracy zaczęła dawać tą wodę naszemu czternastoletniemu psu Megi maltańczyk, wcześniej pies miał takiego guza pod sierścią wyczuwalnego, dosłownie wielkości fasoli, no i po tygodniu picia Wody Plazmowanej niespodzianka nie ma guza, ja to w szoku byłem.  Ja wyczuwałem wcześniej tego guza weterynarz powiedział o tym guzie, że w tym wieku to lepiej nic nie ruszać, a po tej wodzie proszę, zeszło, tak. Także jesteśmy pełni podziwu i zamawiamy następne partie. Niechaj Jasna Strona Mocy jest z nami i będzie z nami w przyszłości. 

Jest też taka pani, która po zatrzymaniu akcji serca, później była w śpiączce farmakologicznej i po tej śpiączce, tak ci lekarze nie mogli ją wybudzić, no po prostu chcieli ją oddać do hospicjum i tak dalej i powoli ją przekonałem żeby te wszystkie chemiczne medykamenty odstawić bo wiadomo, że ta Woda Plazmowana potęguje ich działanie tak dalej i zaczęliśmy jej podawać tą wodę na czczo i na początku było 50 ml a teraz jest już po 120 dajemy i coraz większy jest z nią kontakt, już oczami rusza, , oczy całkiem inne, spojrzenie, oczami mruga, tu spojrzy tam spojrzy, a dopiero bierze pierwszą partię i jest coraz lepiej i także zamawiamy następną partię i widać, ze ludziom pomaga i zwierzętom pomaga, także co tu dużo mówić, dziękuję ślicznie za tą wodę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz