Woda plazmowana NANTES niszczy komórki nowotworowe BADANIA LABORATORYJNE (Wideo)

W siedzibie Zakładu Farmakologi Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie kierownikiem tej placówki jest Pani Prof. dr hab. n. med. Halina Car, zbadano wpływ NANOWODY NANTES, czyli wody o strukturze zmienionej, dzięki oddziaływaniu zimnej plazmy, na komórki nowotworowe raka jelita grubego i białaczki. Wyniki okazały się obiecujące.

„Sama zaproponowałam taką możliwość współpracy, ponieważ uważałam, że możemy w jakikolwiek sposób wpłynąć na podstawową substancję życiową jaką jest woda. Jeżeli zmienimy jej parametry w kierunku wzmacniającym możliwości zdrowotne lub lecznicze. Daje to wielką szansę do rozwoju nowych terapii, między innymi rozwoju nowych form leków i to podyktowało moją decyzję rozpoczęcia współpracy z Panem Zdzisławem Oszczędą” – powiedziała Pani Prof. dr hab. n. med. Halina Car

Pani Prof. zaproponowała model tzw. dwuwymiarowy, który jest najbardziej obiektywnym modelem tzn. badania oceniające wpływ wody nieklastrowanej, bo tak można mówić o Nanowodzie na hodowle komórkowe.

Hodowla komórkowa, są to komórki, które są hodowane w warunkach poza organizmem w ścisłych parametrach wilgotności, temperatury, utrzymywania buforów odżywczych, po to aby zachowały one żywotność przez cały czas, które są wymagane do eksperymentu.

Podawaliśmy Nandowdę w różnych dawkach porównując, to również ze zwykłą wodą, która nie była poddana działaniu niskotemperaturowej plazmy.

Wyniki były interesujące, okazało się, że woda zdeklastrowana wprowadza komórki nowotworowe w fazę śmierci.

„Wyniki były interesujące, okazało się, że woda zdeklastrowana wprowadza komórki nowotworowe w fazę śmierci, zarówno nekrotycznej, czyli takiej, która polega na rozpadzie komórki w krótkim czasie, ale po 4 -5 dniach zmiana następuje śmierć tzw. śmierć programowaną, którą doskonale wszyscy wiemy, że jest to forma śmierci, o którą teraz również doczekała się na nagrodę Nobla, apoptozę i rozwój procesów wyniku apoptozy, to daje dużą szansę, aby ujarzmić nowotwory.” – kontynuuje Pani Prof.

„Badając cytamentrem przepływowym, czyli zupełnie obiektywnymi metodami, jak komórki się zachowują, my wiemy w tej chwili, że te komórki woda zdeklastrowana wprowadza w fazę apoptozy. W którą fazę i jakimi szlakami są to jakby przyszłościowe badania, na którą mamy nadzieję.”

Poszerzyliśmy te badania na komórki białaczki określonej linii MOLD 4 i ku naszemu zaskoczeniu nie było to powtórzenie wyników poprzednich, natomiast było to diametralnie bardzo intensywne działanie sterujące śmiercią apoptotyczną komórek. Oznacza to, że komórki nowotworowe wchodziły w śmierć programowaną ale w późniejszym czasie, był taki okres wyciszenia 5 dniowy, a od 6 i 7 dnia zauważyć można mniej więcej 40% komórek wchodzi w śmierć apoptotyczną, co jest bardzo dobrym i znamiennym wynikiem.

„Takie badania zawsze są wstępem do kolejnych badań, które są bardzo drogie. To są badania, na których należało by sprawdzić czy woda zdeklastrowana czyli pod nazwą firmową Nanowoda wpływa na ekspresje genów, takie są możliwości, bierzemy to też pod uwagę. Woda jest substancją powszechną wobec powyższego zmiana jej struktury bo o tym raczej powinniśmy myśleć, zmiana właściwości fizykochemicznych, jeżeli by była w takim zakresie, która by pozwalała leczyć ludzi no to będziemy na skalę światową.” – dodaje Pani Prof.

Podsumowując wyniki badań można stwierdzić, że rzeczywiście woda zdeklastrowana (Woda Plazmowana od firmy NANTES), wprowadza komórki nowotworowe w proces śmierci programowanej, wywołując w niej apoptozę (czyli obumieranie). Jest to bardzo, bardzo interesujący efekt, tym bardziej jest to bardzo obiektywny efekt, oceniany urządzeniami, maszynami, powtarzany wielokrotnie.

Źródło: Youtube/NanolaboratoryNantes

Wodę Plazmowaną NANTES z podwyższoną zawartością tlenu singletowego mogą Państwo zamówić po promocyjnej cenie -20% zniżki. Wysyłka kurierem DHL, czas oczekiwania ok. 48h, płatność za pobraniem lub przelewem.

Sprawdź opinię naszych Klientów

Podobne wpisy

Dodaj komentarz